Pamatreģistri

Artikuli - izmanto preču informācijas glabāšanai un pārvaldei

Kontakti - izmanto klientu un piegādātāju informācijas glabāšanai

Kontaktu kategorijas - izmanto kontaktu apkopošanai radniecīgās grupās. Piemēram, lai piešķirtu kategorijai atlaižu matricu vai cenu lapu

Cenu lapas - izmanto dažādu radniecīgu (piemēram, konkrēta klienta speciālo) cenu apvienošanai grupās (modulis Cenošana)

Cenas - izmanto dažādu cenu glabāšanai sistēmā (modulis Cenošana). Svarīgākās cenas redzamas un maināmas Artikula ierakstā (modulis Cenošana un Klientu pasūtījumi)

Reģistri darbam

Piedāvājumi - tiek izmantoti potenciālā klienta pasūtījuma veidošanai pārdošanas procesā, kalpo arī kā potenciālo pārdošanu uzskaite. Izmantojot klases var dažādi grupēt.

Klientu pasūtījumi - tiek izmantoti klienta pasūtīto preču ievadīšanai un tālākai pārdošanas procesa vadībā - nosūtīšanu un rēķinu veidošanai un statusa kontrolei (modulis Klientu pasūtījumi)

Nosūtīšanas - noliktavas dokumenti, kurus izmanto Noliktava preču atlasei un nosūtīšana no noliktavas (modulis Noliktava)

Rēķini - finanšu dokumenti, kas tiek izmantoti rēķinu izdrukai un tālāk apmaksu piesaistei un debitoru kontrolei (modulis Realizācija)

Piegādes adreses - tiek izmantotas klientiem ar vairākām piegādes adresēm

Atgrieztā prece - noliktavas dokuments, kas atgriež preci noliktavā vai nu balstoties uz iepriekšēju Nosūtīšanu (rekomendēts) vai arī izveidots no nulles ar preci no dažādām Nosūtīšanām. No šī dokumenta tiek arī veidots atbilstošais Kredītrēķins

Atskaites

Artikula statuss - logs, kuru var atvērt gandrīz no jebkura reģistra un tas parāda svarīgāko informāciju par artikula statusu. Tāpat no Artikula kartiņas iespējams atvērt atskaiti, kas rāda detalizētāku informāciju par artikulu

Artikula meklēšana - atskaite, kas pieejama no ļoti daudziem reģistriem, kuros nepieciešams ievietot artikulus. Ļauj viegli atrast artikulus pēc dažādiem parametriem. Tajā skaitā vārda nosaukuma vidū un tamlīdzīgi

Noliktavas atlikums - var apstīt viena vai vairāku artikulu atrašanos uzņēmuma noliktavās dažādos režīmos (modulis Noliktava)

Artikulu kustības pārskats - var apskatīt viena vai vairāku artikulu kustību noliktavā - cik saņemts, cik nosūtīts, norakstīts un tamlīdzīgi (modulis Noliktava)

BP pārskats pa rēķiniem - ļauj dažādos griezumos apskatīt realizācijas un peļņas datus, balstoties uz izrakstītajiem rēķiniem (modulis Realizācija)

Realizācijas statistika - ļauj apskatīt top x klientus pēc lielākā, mazākā apgrozījuma vai lielākās peļņas (modulis Realizācija)

Pārdošanas process

 

Šajā brīdī tiek drukāts un sūtīts avansa rēķins, ja apmaksas veids ir priekšapmaksa.

Cenošana

Līguma cenas